TL-SM321A Gigabit Single-Mode TX:1550nm/RX:1310nm, 20 km

Výrobca: TP-Link
Kód: 5027
SAP kód: 6935364030513
Dostupnosť: skladom 9 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

TP-LINK TL-SM321A s technológiou WDM Bi-Directional umožňuje obojsmerný prenos dát cez jedno optické vlákno. na vzdialenosť 20 kilometrov s rýchlosťou prenosu až 1,25 Gbps.

Hlavné vlastnosti :

  • Protokol / Štandard: IEEE 802.3z, TCP/IP
  • Podporure DDM /SFP-MSA/ Hot swapping
  • Vlnová dĺžka: TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Napájanie: 3,3V
  • Kábel: Single-mode Fiber,  9/125μm
  • Maximálna dĺžka kábla 20km
  • Prenosová rýchlosť : 1,25Gbps
  • Konektor LC Simplex
  • Prevádzková teplota: 0-70°C
Hikvision
TpLink
Elan
Tomst
Bosch