LA1-UM40E-1 Sloupcový reproduktor 40 W, venkovní provedení, kovo

Výrobca: Bosch
Kód: 6586
SAP kód: F.01U.141.639
Dostupnosť: na dotaz
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Stĺpové reproduktory LA1-UM40E poskytujú profesionálny výkon z robustného, a napriek tomu esteticky prevedeného hliníkového krytu s bielou povrchovou úpravou. Jedná sa o ideálny stĺpcový reproduktor pre vnútorné aj vonkajšie použitie na miestach, kde je vyžadované smerovanie zvuku, ako sú odbavovacie haly pre cestujúci, miesta konania bohoslužieb konferenčné miestnosti, zábavné parky, plavecké bazény, továrne, výstaviská a podobne.

Štandardne je dodávaný otočný nástenný nosný držiak umožňujúci nastaviť presnú polohu. Reproduktory LA1-UM40E sú navrhnuté pre systémy evakuačného rozhlasu a vyhovujú európskej norme EN 60849.Oba stĺpové reproduktory sú opatrené vstavanou ochranou, ktorá zaisťuje, že v prípade poškodenia požiarom nespôsobí zlyhanie okruhu, ku ktorému sú pripojené. Týmto spôsobom je zachovaná integrita systému, ktorá zabezpečuje, že reproduktory v ďalších oblastiach budú môcť byť stále používané na informovanie osôb o situácii. Stĺpcové reproduktory sú vybavené keramickou svorkovnicou, tepelnou poistkou a žiaruvzdorným vedením odolným proti vysokým teplotám.

Stĺpová skriňa je prispôsobená pre vnútornú montáž. Vstavaný prispôsobovací transformátor poskytuje štyri odbočky primárneho vinutia. Nastavenie výstupného výkonu reproduktora sa vykonáva prostredníctvom vstavaného transformátora k nemu pripojeného otočného prepínača odbočiek, ktorý sa nachádza na zadnej strane skrinky, aby umožnil jednoduché nastavenie

Hikvision
TpLink
Elan
Tomst
Bosch