DWSmultiline STKLogger s multilicenciou na X liniek

Kód: 373
Dostupnosť: na dotaz
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Určenie systému:

  • obsahuje len zariadenie STKLogger pre X liniek (bez obmedzenia počtu liniek)
  • v cene zariadenia je vzdialená správa po dobu troch mesiacov (nesúvisí so zárukou). Táto však nezahŕňa ďalšie náklady spojené s konfiguráciou sieťových smerovačov a nákladov na priamy prístup na vzdialený server (pevná IP adresa, DDNS...)
  • súčasťou vzdialenej správy je 24/7 monitoring zariadenia DWS. 
Operačný systém Linux / Windows
Komunikačné výstupy RS-232, LPT, USB, LAN
Všeobecné
Pracovné podmienky 10 °C ~ 50 °C  / 95% vlhkosti

STKLogger je zariadenie na účinnejšie odhaľovanie prípadov nepoctivého vykonávania technických a emisných kontrol. Najmä takých, kedy je v príslušnom informačnom systéme zaevidovaná úspešná kontrola vozidla, ktoré v skutočnosti na TK alebo EK nie je prítomné.

STKLogger je založený na nami vyvíjanej platforme xLogger, ktorej internetové stránky sa pripravujú. Jadro platformy xLogger bolo naprogramované so zreteľom na nadčasovosť a otvorenosť platformy. xLogger je momentálne pripravený pre operačné systémy Linux a Windows. Okolo jadra sú neustále vyvíjané nové nadstavbové knižnice, ktoré sprostredkujú interakciu s užívateľom a komunikáciu s rôznymi okolitými systémami. Podporované sú zariadenia komunikujúce cez všetky štandardné rozhrania ako RS232, LPT, USB, LAN a rôzne ďalšie. Pomocou nadstavbových knižníc je zabezpečená komunikácia s rôznymi IO modulmi, či už s digitálnym alebo analógovým rozhraním (DAQ moduly), CCTV systémami, prístupovými systémami, zabezpečovacími systémami a rôznymi ďalšími zariadeniami. Takto získané dáta sa ďalej spracujú, filtrujú a archivujú. Nadstavbové knižnice zároveň zabezpečujú aj interakciu s užívateľom či už pomocou lokálnych grafických nadstavieb alebo vzdialene pomocou webových stránok.

STKLogger rozširuje jadro platformy xLogger o nadstavbové knižnice na komunikáciu s čítačkami čiarového kódu, kamerovým systémom a o knižnice na rozpoznávanie Evidenčného Čísla Vozidla (EČV). Celý systém je naprogramovaný pre beh pod OS Linux, čo výraznou mierou prispieva k jeho bezpečnosti, spoľahlivosti a stabilite.

Poznámka: Dodávateľ zariadenia nezodpovedá za správnu funkčnosť internetového pripojenia v mieste inštalácie zariadenia, ani za správnu funkčnosť prípadne využívaných DDNS serverov.

Stiahnuť technický list

Hikvision
TpLink
Elan
Tomst
Bosch